Odessa Politeknik Üniversitesi

Odessa Politeknik Üniversitesi  

 

Odessa Politeknik Üniversitesi, Akredite seviyesi en yüksek 4. seviye bir üniversite olarak akredite edilmiştir. Odessa Şehrinde bulunmaktadır.Odessa Politeknik Üniversitesi 'nde Eğitim almak için sınav şartı aranmamaktadır.Odessa Teknik Üniversitesi bölümleri okumak için meslek lisesi veya lise diploması yeterli olmaktadır.

Odessa Politeknik Üniversitesi Tüm Bölümlerinde Eğitim Dili Rusça dır . İngilizce Eğitim İmkanı yoktur.

 

Odess Politeknik Üniversitesi 

Odessa Politeknik Üniversitesi , Ukrayna Enstitüleri arasında en yüksek dereceye sahip üniversitedir.Üniversite internet erişimi olan tüm binalarda gelişmiş tesis ve öğretim teknolojilerine, modern laboratuvarlara ve bilgisayar sınıflarına, yerel bilgilendirici ağlara sahiptir.Üniversite 1.500.000 adet olarak tahmin edilen bir kitap stoğuna sahip bir kütüphaneye sahip olup, 500 kişinin aynı anda çalışabileceği 5 adet okuma odasına sahiptir.

Odessa Politeknik Üniversitesi , bir spor kompleksi, polikliniği, öğrencilerin sosyal ve kültürel etkinliklerin merkezi ve Karadeniz'de karada yaşayan 'Seagull' sağlık-iyileştirme ve spor kampı alanına sahiptir. Üniversitede görevli akademisyenlerin ve bilim adamlarının çalışmaları, gelişmeleri ve başarıları Ukrayna, Avrupa ve dünya çapında kabul edilmektedir.

 

 

Odessa Politeknik Üniversitesi'nde Lisans bölümü ücretleri senelik 1600$ -2200$ arasında değişmektedir 

 

Odessa Üniversiteleri Online Katalog Buradan Cihazınıza indirebilirsiniz